Fotokniha od firmy Saal Digital

28.05.2017

Recenzí na tuto firmu najdete na internetu mnoho, na youtube jsou špičkově zpracovaná i videa. Mě osobně zaujalo video Ondřeje Neffa. Knihu jsem pojala jako reklamní ukázku do ateliéru.
Zvolila jsem čtvercový formát 28x28 cm, 26 stran v matném provedení, včetně dárkového balení.

Kniha byla kvalitně zabalená, za 4 pracovní dny u mě. Firma Saal odesílá zakázky z Německa přes mezinárodní doručovací službu DHL, v České republice ji obdržíte od přepravní služby PPL. Je to opravdu rychlé dodání, co myslíte? Od odeslaní po doručení, vám chodí informační e - maily o stavu vaší zakázky, kterou tak máte stále pod dohledem.

Kniha je na fotopapíru s vysokou gramáží, a má naprosto perfektní zpracování i v ohybu dvoustrany. Barvy jsou syté a jasné. Deskám jsem dala antracitovou barvu, protože knihu si budou často prohlížet zákazníci. V ofline programu se pracuje snadno a intuitivně.

Celkově nemám co vytknout. Jen bych do budoucna navrhla ke zpracování desek, aby se daly doplnit třeba o text, nebo fotografii.

Určitě vás bude zajímat i cena. Firma Saal nabízí mnoho akčních slevových kupónů, neváhejte a ulovte si taky jeden. Kniha ve formátu uvedeném výše stála 1200,- Kč. Já si navíc připlatila za dárkové balení 600,- Kč, které knihu posunulo ještě o úroveň výš. Za poštovné a balné zaplatíte 119,- Kč. Celkem tedy 1919,- Kč. Jako fotograf jsem využila dárkový kupón ve výši 1200,- Kč, doplácela jsem tedy jen 718,- Kč.

Za mě s potěšením doporučuji!!!

Děkuji za nahlédnutí.